Esi aktīvs jebkuros laika apstākļos!

Publicēts 13.10.2020

Galda teniss, novuss, galda futbols, galda hokejs, šahs un dambrete – šie sporta spēļu komplekti tagad ir pieejami Ozolaines pagasta ,,OzO’’ jauniešu centrā, tos iegādājoties projekta ,,Esi aktīvs jebkuros laika apstākļos!’’ ietvaros. Līdz ar to lielu daļu sava brīvā laika jaunieši vairs nepavadīs pie viedtālruņiem vai planšetēm, bet spēlējot minētās spēles, tiks attīstīta viņu loģiskā domāšana, reakcija un radošums, sadarbība savā starpā. Jāteic, ka tikai retajam mājās ir pieejamas iepriekš nosauktās galda sporta spēles. Tās varēs spēlēt ikviens pagasta jaunietis. Līdztekus plānots rīkot galda sporta spēļu turnīrus ziemas periodā vismaz vienu reizi mēnesī pagasta jauniešiem, bet vasaras brīvdienās un skolas brīvdienās – katru nedēļu. Teniss ir domāts gan iekštelpām, gan ārai, līdz ar to vasaras mēnešos tenisu varēs spēlēt arī pie Ozolaines pagasta Tautas nama iekārtotajā skvērā.

Projektu līdzfinansē Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde.

Inga Čekša