ES mājā psihoterapeita Artura Šulca lekcija par mūsdienu attiecībām

Publicēts 15.09.2014

Ceturtdien, 18.septembrī plkst.17.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz psihoterapeita Artura Šulca lekciju par mūsdienu attiecībām. Īpaša uzmanība pasākumā būs pievērsta attiecībām, kurās pāri šķir attālums, jo partneri dzīvo katrs savā valstī.

Kā veidot attiecības, kurās partnerus šķir attālums? Kā risināt situāciju, kad partneris dodas ilgstošā prombūtnē uz ārzemēm, lai strādātu vai studētu? Vai un kā šādas attiecības ir iespējams saglabāt?

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pasākumam pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0