ES māja februārī aicina bērnus apmeklēt radošo darbnīcu „Cimdudukša un Zeķuzaķa neparastais ceļojums”

Publicēts 04.02.2014

ES māja sadarbībā ar Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) biedru organizāciju Humana People to People in Latvia aicina bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Cimdudukša un Zeķuzaķa neparastais ceļojums”. Pasākums notiks sestdien, 15.februārī, pulksten 11:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

Radošā darbnīca veidota, balstoties uz vides izglītības materiālu ar tādu pašu nosaukumu – „Cimdudukša un Zeķuzaķa neparastais ceļojums”, kurā apkopotas dažādas idejas, kā izveidot rotaļlietas no lietām, kuras mēs katrs varam atrast savās mājās, bet vairs ikdienā neizmantojam.

Radošās darbnīcas laikā bērni tiks iepazīstināti ar vides izglītības materiālā „Cimdudukša un Zeķuzaķa neparastais ceļojums” apkopotajām gudrībām, aicinot ikvienu padomāt, kāpēc mums ir jādomā par vides saudzēšanu un kā mēs to varam darīt interesanti un praktiski, piemēram, pārveidojot mājās atrodamās un vairāk nevajadzīgās lietas. Pēc tam bērniem būs iespēja izgatavot pašiem savas rotaļlietas, lai noslēgumā kopīgi izveidotu skaistu leļļu teātra izrādi.

Pasākuma mērķauditorija – bērni vecumā no 8 – 10 gadiem; ilgums – aptuveni 2 stundas.

Humana People to People in Latvia ir nevalstiskā organizācija, kas dibināta 2006.gadā.Organizācijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem, aicinot ikvienu indivīdu apzināties savu lomu mūsdienu pasaulē un uzņemties aktīvu un atbildīgu rīcību tās veidošanā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0