ES māja aicina apmeklēt semināru „Sociālā uzņēmējdarbība – kas lācītim vēderā?”

Publicēts 04.02.2014

Sociālā uzņēmējdarbība – mūsu nākotne vai modes tendence? Lai saņemtu atbildes uz šo un vēl citiem jautājumiem, ES māja aicina apmeklēt semināru „Sociālā uzņēmējdarbība – kas lācītim vēderā?”, kas notiks 11.februārī 13:00 – 15:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

Semināra laikā nozares eksperti un speciālisti ne tikai sniegs ieskatu sociālajā uzņēmējdarbībā un tās atšķirībās no “parastās” uzņēmējdarbības, bet arī diskutēs par sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, nākotnes tendencēm, iespējām un izaicinājumiem, kā arī iepazīstinās ar sevi jau pierādījušiem sociālās uzņēmējdarbības piemēriem.

Eiropas Savienības sociālās uzņēmējdarbības iniciatīva – kāda ir tās ideja un mērķis? Par to plašāk klātesošajiem stāstīs Mārtiņš Zemītis, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomists, Eiropas semestra/stratēģijas Eiropa 2020 eksperts. Agnese Lešinska, sabiedriskās politikas centra PROVIDUS juriste un pētniece, detalizētāk stāstīs par sociālās uzņēmējdarbības tendencēm Latvijā – esošo pieredzi un Labklājības ministrijas koncepcijas projektu par sociālās uzņēmējdarbības attīstības jautājumiem. Savukārt Dr.phys., Dr.oec.,doc. Māris Pūķis, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes docents, Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks un pētījuma „Sociālās uzņēmējdarbības attīstības iespējas Latvijā”, akcentēs iespējas un izaicinājumus, kurus paver sociālās uzņēmējdarbības attīstība Latvijā.

Tiem, kas vēlas atbalstīt sociālo uzņēmumu pionierus Latvijā, būs lieliska iespēja iepazīties ar diviem pozitīvās pieredzes stāstiem, ar kuriem dalīsies Sabīne Sīle – Eglīte, labdarības veikalu/ fonda „Otrā elpa” sabiedrisko attiecību vadītāja, un Madara More, SIA „Wooly World” idejas autore.

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – februārī īpaša uzmanība tiek veltīta dzīves kvalitātes jautājumiem.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv

Programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0