Eiropas Savienības māja durvis apmeklētājiem ver jau 10 gadus

Publicēts 02.03.2020

Pirms 10 gadiem janvāra vidū  Eiropas Parlamenta biroja Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāji svinīgi atklāja ES mājas informācijas centru – ikvienam atvērtu vietu Rīgas sirdī, kur tikties, lai izzinātu un diskutētu par Eiropas Savienību.

ES mājā jūs varat saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, aplūkot izstādes, kā arī piedalīties dažādos bezmaksas pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros un nodarbībās, radošajās darbnīcās, kino vakaros, izrādēs.

Uzzini vairāk par pasākumiem!

Ikvienam interesentam piedāvājam saņemt atbildes uz jautājumiem par Eiropas Savienību, konsultēties ar informācijas speciālistiem, zvanot pa tālruni 67085445, rakstot uz e-pastu esmaja@esmaja.lv.

Uzdod savu jautājumu!

Eiropas Savienības māja ir arī platforma jūsu rīkotiem notikumiem un izstādēm. Piedāvājam bezmaksas telpas organizācijām, kas vēlas rīkot savus pasākumus, kas saistīti ar ES tematiku – konferences, diskusijas, projektu sanāksmes u.c. Mākslas istaba ir piemērota dažādu žanru izstāžu rīkošanai.

Piesaki savu pasākumu par ES tematiku!

Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

ES mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai – 10:00-18:00, sestdienās – 10:00-14:00.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0