Eiropas putnu vērošanas diena Rāznas Nacionālajā parkā

Publicēts 28.09.2015

Rudenī gājputni dodas uz siltajām zemēm, tāpēc Latvijas Ornitoloģijas biedrība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi un Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu aicina uz Eiropas putnu vērošanas dienu. 3. un 4. oktobrī ikviens iedzīvotājs tiek aicināts pievienoties ap 25 bezmaksas pasākumiem dažādās Latvijas vietās. Putnu vērošanas diena notiks arī Rāznas Nacionālajā parkā.

Putnu vērošanas ekskursiju (pastaigu) Kaunatas un Rāznas ezeru apkārtnē vadīs Vitālijs Ignatjevs. Līdzi ņemami binokļi, putnu noteicēji, noderēs arī sviestmaizes. Laika apstākļiem un iešanai dabā piemēroti apavi un apģērbs. Pieteikšanās pārgājienam 26247732 (Vitālijs) . Sākums plkst. 10.00., tikšanās pie Kaunatas pienotavas.

Par to, kas Putnu vērošanas dienu ietvaros 3. un 4. oktobrī notiks citviet Latvijā , lasiet www.daba.gov.lv vai www.lob.lv

Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrā „Rāzna” (Skolas ielā 3, Lipuški, Mākonķalna pagasts Rēzeknes novads) no plkst.12.00 līdz 15.00. izzinoši radošas aktivitātes ģimenēm ar bērniem ( radoša darbnīca, vides izziņas spēles). Informācija: Regīna Indriķe 29139677.

 

 

Regīna Indriķe,
Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas 
Dabas izglītības centra vadītāja

Mob. tel. LMT +371 29139677 regina.indrike@daba.gov.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0