Bioloģiskās lauksaimniecības dokumentēšana

Publicēts 22.03.2018

Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, Austrumlatgales lauksaimniecības pārvaldes telpās 27. martā notiks seminārs par bioloģiskās lauksaimniecības dokumentēšanu. Lektore Vija Rāka – bioloģiskās lauksaimniecības sektora galvenā eksperte.

Semināra norises laiks – no plkst. 10:00-16:00 (Reģistrācija no 9:30).

Semināra pirmajā daļā būs iespēja pilnveidot zināšanas par bioloģiskās ražošanas procesa dokumentēšanu (augkopības, lopkopības, tajā skaitā biškopības jomās) – ar praktisko darbību.

Otrajā daļā lektore skaidros piesardzības pasākumu plāna sagatavošanu – risku vadību bioloģiskajā lauksaimniecībā, sankcijas un biežāk sastopamās kļūdas, ar kurām sertifikācijas institūcija ir saskārusies novērtēšanas gaitā un kā tās nepieļaut turpmākajā saimniekošanas procesā.

Semināra dienas kārtība
Pieteikums semināram

Aizpildītu pieteikuma veidlapu jāsūta pa e-pastu info@stc.lv. Pieteikties var arī sūtot sms uz mob. tālr. +371 29461245;

Ilona Melne,
SIA “LLKC” Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultante
mob.t.28625588
e-pasts: ilona.melne@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0