Bezmaksas mācības jauniešiem “Laukiem būt!”

Publicēts 05.10.2020

Kā ik gadu, arī šogad SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” organizē bezmaksas mācību pasākumu “Laukiem būt!”, kas notiek Valsts Lauku tīkla aktivitātes “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros. Pasākuma mērķis ir sniegt atbalstu jauniešiem, kas plāno uzsākt savu uzņēmējdarbību lauku teritorijās. Pēc mācībām jauniešiem tiek dota iespēja piedalīties jauno uzņēmēju konkursā un iegūt naudas balvu, ko var izmantot savas biznesa idejas īstenošanai.

Aicinām jauniešus uz “Laukiem būt!” Informatīvo dienu 9. oktobrī, plkst.10:00, Dārzu ielā 7a, lai iepazītos ar apmācību norises plānu un smeltos iedvesmu no iepriekšējā gada dalībnieka pieredzes stāsta.

Mācību programmā ir iekļautas nodarbības par ideju ģenerēšanu un definēšanu, ieskats tirgus analīzē, mārketingā un biznesa plāna veidošanā. Dalībniekiem būs iespēja izzināt finanšu plānošanas pamatprincipus, aktuālos finansējuma piesaistīšanas instrumentus laukos, kā arī doties pie jaunajiem uzņēmējiem, kas jau ir realizējuši savu biznesa ideju. Katram no dalībniekiem tiks dota iespēja sagatavot vienkāršotu savas idejas projektu un prezentēt to ekspertiem, kas arī izvirza pārstāvjus reģionālajai atlasei konkursā “Laukiem būt”, kur veiksmīgākajām biznesa idejas tiek apbalvotas ar naudas balvām.

Pieteikšanās un plašāka informācija zvanot 29364196 vai rakstot arturs.skesters@llkc.lv

Kristiāna Latkovska,
Projektu vadītāja
SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”
Rēzeknes birojs
Tālr.: +371 26588672
E-pasts: kristiana.latkovska@llkc.lv
Weblapa: www.llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0