Bērzgalē bērni iekrāso vasaru

Publicēts 01.06.2020

Katru gadu maija nogalē vai jūnija sākumā, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Bērzgalē plaša svētku programma tika rīkota bērniem. Tie ir svētki, kas Bērzgalē kļuvuši par skaistu un krāšņu tradīciju, kopā pulcējot ģimenes ar bērniem, īpaši godinot mazos bērzgaliešus – piecgadniekus.

Šogad krāšņi svētki un piecgadīgo mazuļu godināšana tiek pārcelta uz laiku, kad atļaus esošā situācija, bet 1. jūnijā bērni tika aicināti laukumā pie kultūras nama iekrāsot vasaru. Uz asfalta ar krītu tika zīmēti skaisti krāsaini darbi par tēmu “Ar vasaru saujā”. Lai gan ārkārtas stāvoklis valstī nepieļauj cienāšanos ar saldumiem, bērnu atsaucība bija liela. Paldies visiem par dalību un krāšņajiem zīmējumiem, kuri bērzgaliešus priecēs līdz pirmajam lietum.

Kultūras nama vadītājas Dailas Ekimānes teksts un foto

8 10 19 index24

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0