Bērnu zīmējumu konkurss Kantiniekos

Publicēts 15.07.2014
Bērnu zīmējumu konkurss Kantiniekos

Izstāžu un mākslas dienas dienas ietvaros Kantinieku sporta un atpūtas centrā notika zīmējumu konkurss „Mana ciema skaistā daba”. Konkursa mērķis bija aktīvi iesaistīt jauno paaudzi, lai bērni pievērstu lielāku uzmanību sava ciema skaistākiem dabas skatiem. Konkursā piedalījās bērni līdz 15 gadu vecumam. Konkursu vērtēja žūrija, nosakot trīs uzvarētājus trijās kategorijās. Pirmā kategorija – bērni līdz 7 gadu vecumam,otrā kategorija- bērni no 8 līdz 11 gadu vecumam, trešā kategorija -bērni no 12 līdz 15 gadu vecumam. Bērni aktīvi iesaistījās izsludinātajā konkursā, taču visvairāk zīmējumus iesniedza bērni līdz 7 gadu vecumam. Kamēr žūrija vērtēja iesniegtos zīmējumus, bērni piedalījās sacensībās šautriņu mešanā un bumbiņas mešanā grozā. Katra vecuma grupā trīs labākie tika apbalvoti ar diplomiem un balvām.

Kategorijā līdz 7 gadu vecumam:
1. vieta Luīze Kluša;
2. vieta Laura Deksne;
3. vieta Maksims Ašurko.

Kategorijā no 8 līdz 11 gadu vecumam:
1. vieta Sintija Onužāne;
2. vieta Kristīne Onužāne;
3. vieta Beatrise Tutina.

Kategorijā no 12 līdz 15 gadu vecumam:

1. vieta Kaspars Kuzņecovs;
2. vieta Ksenija Golovņeva;
3. vieta Svetlana Šilova.

Veicināšanas balvas tika pasniegtas Ritvaram Kubeckim, Sonarai Tutinai, Nikolai Jurcevai. Pēc apbalvošanas mazie mākslinieki varēja uzcienāties ar cepumiem un sulu. Noslēgumā bērni savu zīmētprasmi parādīja ar krītiņiem uz asfalta.
Valda Tutina
Kantinieku sporta un atpūtas centra vadītāja

Autores foto

Bērnu zīmējumu konkurss KantiniekosBērnu zīmējumu konkurss KantiniekosBērnu zīmējumu konkurss KantiniekosBērnu zīmējumu konkurss Kantiniekos

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0