Balsosim par kultūrvietu Latgalē – Lūznavas muižu!

Publicēts 18.01.2021

Līdz 22. janvārim 23:59 vēl var paspēt nobalsot par savu favorītu Latvijas Sabiedrisko mediju gada balvai “Kilograms kultūras”. Nominācijā Kultūrvieta Latgalē ir izvirzīta arī Lūznavas muiža.

Balsot vari te!

Lūznavas muiža ir pierādījums, ka mazas vietas var apburt, iedvesmot, radīt un būt virzītājspēks kam lielākam, iekustināt vietējo sabiedrību. 2015. gada pavasarī muiža tika atvērta pēc vairāku gadu renovācijas un, pateicoties tās čaklajām mūzām, nu kļuvusi par vienu no Latgales skaistākajām, mākslas un notikumu piepildītākajām kultūrvietām. Katru mēnesi jaunas izstādes, koncerti, uzdrošināšanās un festivāli. Viena no vasaras skaistākajām svētdienām jūlijā noteikti ir Lūznavas muižas “Mākslas piknikā”, bet augusta beigās Latgales džeza mūzikas sapņi tiek turpināti Baltijas džeza festivālā “Škiuņa džezs”.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0