Ar panākumiem tiek aizvadīts Ventspils Piedzīvojuma pusmaratons

Publicēts 20.06.2014

15.jūnijā Ventspilī norisinājās skriešanas seriāla „SKRIEN LATVIJA 2014„ trešā posma skrējiens „Ventspils Piedzīvojuma Parka pusmaratons”. Ar Rēzeknes novada pašvaldības sporta pārvaldes sniegto atbalstu tur veiksmīgi startēja arī 17 sporta kluba „MAGNEN” skrējēji.
Pusmaratona distanci (21 km) kopā veica 476 skrējēji, starp tiem SK “MAGNEN” skrējēji Natālija Bernāne, Sandra Dervinika, Iveta Gaile, Elmārs Gailis, Sergejs Kuzmins, Edgars Kļaviņš, Lauris Madžuls, Ivars Noviks, Laila Linuža. Par uzvarētājiem kļuva Latvijas rekordisti šajās disciplīnās Valērijs Želnarovičs un Jeļena Prokopčuka.

Nike 10,55 km distancē startēja 360 dalībnieki, starp tiem SK “MAGNEN” skrējēji – Ieva Gaile, Māra Kļaviņa, Līga Novika, Valdis Kļaviņš. Priecājamies par Rolandu Jierki, kurš izcīnīja pirmo vietu savā vecuma grupā.
Tautas skrējienā 5,3 km distanci veica 400 skrējēji. Starp tiem Lāsma Novika, Kristaps Noviks. Priecājamies arī par Zigmāra Jāzepa Kļaviņa kārtējo panākumu – trešā vieta savā vecuma grupā.
Pateicamies Rēzeknes novada pašvaldībai un Igoram Derjaginam par sniegto atbalstu.

Atgādinām skriešanas cienītājiem un veselīga dzīves veida piekritējiem, ka 12.jūlijā notiks kārtējais skriešanas posms – Jelgavas pusnakts pusmaratons.

Māra Kļaviņa
SK MAGNEN