Ar krāšņu koncertu Dricānu vidējās paaudzes deju kolektīvs “JUMALO” atzīmēja 10 gadu jubileju

Publicēts 14.11.2013

9.novembra vakarā Dricānu kultūras namā valdīja liela rosība – vidējās paaudzes deju kolektīvs “JUMALO” ar skaistu koncertu atzīmēja kolektīva 10 gadu jubileju. Koncerta pirmajā daļā uzstājās paši gaviļnieki, bet otrajā daļā uzstājās draugu deju kolektīvi no Rugājiem, Stabulniekiem, Galēniem, Kaunatas, kā arī kaimiņu dziedātājas un dejotājas no Strūžāniem un arī paši dricānieši. Koncerta gaitā arī tika ritināts atmiņu kamolītis par nodejotajiem gadiem. Noslēgumā tika sniegti ziedi un skanēja pateicības vārdi dejotājiem. Vislielāko paldies saņēma kolektīva vadītāja Silvija Bokta, kuras darba spars, enerģija un uzņēmība ir apbrīnas vērta. Par dricāniešiem mēdz teikt: „Viņiem labi, ir savi dejotāji un dziedātāji!”. Ar patiesu lepnumu var teikt – tā arī ir, pastāstīja Dricānu kultūras nama vadītāja Genovefa Jonāne.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0