Apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem

Publicēts 09.12.2014

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju birojs 15.01.2015., 22.01.2015. un 29.01.2015. (trīs atsevišķas grupas, katra mācās vienu dienu) rīko apmācības tiem, kam nepieciešams atjaunot zināšanas 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecību pārreģistrēšanai. Tiks rīkotas arī pamata apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai, kas notiks 05.02.2015. (mācības notiek  vienu dienu).

Tiem, kam nepieciešams pagarināt apliecības derīguma termiņu – uz apmācībām līdzi jāņem 2. reģistrācijas klases profesionālo augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecība, kurai beidzies derīguma termiņš, pase un viena fotogrāfija (izmērs 3×4 cm). Savukārt tiem, kas vēlas iegūt operatoru apliecību, arī līdzi jāņem pase un viena fotogrāfija (izmērs 3×4 cm).

Apmācības un jaunā apliecība ir par maksu. Ja ir iespēja, tad vēlams dokumentus sakārtot un nepieciešamo apmaksu veikt jau pirms apmācībām.

Sīkāka informācija un pieteikšanās apmācībām, zvanot SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultantei Sintijai Šubrovskai pa tālruni 28311079 vai lauku attīstības konsultantei Anitai Dzenei pa tālruni 26571714.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0