Annas diena Bērzgalē

Publicēts 28.07.2014

Annas diena kopš seniem laikiem Bērzgalē ir lieli svētki, jo Bērzgales baznīca ir iesvētīta Sv.Annas godam. Arī šogad Annas diena sākās jau pašā rīta agrumā ar rosību tirgus laukumā. Tad sekoja centrālais notikums – dievkalpojums baznīcā, kurš allaž ir pulcinājis kuplu apmeklētāju pulku.

Pusdienlaikā interesenti varēja apmeklēt dažādas aktivitātes kultūras namā. Radošās darbnīcas vienlīdz interesantas šķita kā jaunākajai paaudze, tā mammām un vecmammām. Viskuplāko interesentu skaitu pulcēja seju apgleznošana, kas Bērzgalē notika pirmo reizi. Tajā vajadzēja mierīgi sēdēt un paļauties uz mākslinieces roku veiklību, savukārt darboties ar krāsainajām smiltīm varēja katrs. Pārvērtības piedzīvoja tukšas sinepju un mārrutku burciņas, radošās darbnīcas dalībnieki ar lakas un krāsainu smilšu palīdzību tām deva otru mūžu – pārvērta par skaistiem svečturīšiem, pildspalvu, zīmuļu turētājiem.

Kultūras nama zālē šai dienā koncertu sniedza XI Starptautiskā akordeonistu plenēra “Rēzekne – 2014” dalībnieki.

 

 

Daila Ekimāne
Bērzgales kultūras nama vadītāja

Foto: Daila Ekimāne

 

Tirgus Bērzgalē. Foto: D. EkimāneTirgus Bērzgalē. foto: D. EkimāneRadošās darbnīcas. Foto D. EkimāneSeju krāsošana. Foto: D. EkimāneFoto: D. EkimāneŠie darbiņi tapa no krāsainajām smiltīm.Akordeonisktu koncerts

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0