Amatnieku diena Pušas pagastā

Publicēts 17.07.2014
Izstādes autores

Pušas pagastā amatniecības dienas ietvaros savu veikumu izstādē „Šudiņdīna reitdīnai” atklāja radošā darbnīca un projekts „Dūma” (latviski — Doma). Ar Rēzeknes novada pašvaldības, radinieku un draugu atbalstu divas radošas meitenes – Sanita Zunda un Ilze Čudare ir uzsākušas radošo darbību. Viņu mērķis ir pierādīt, ka no dažādām saimniecībā neizmantojamām un savu dzīvi nokalpojušām lietām var radīt interesantus mākslas darbus, dāvanas un vienkārši skaistus dekorus. Tukšas stikla pudeles var pārdzimt par brīnišķīgām vāzēm, no vecām skaņu platēm var radīt skaistus saldumu un augļu traukus, no daudziem apnikušajiem reklāmas bukletiem var radīt papīra traukus. Vajadzīga tikai izdoma, jo tad arī tukša konservu bundža vai pistāciju riekstu čaulas var iegūt jaunu dzīvi.

Izstāde interesentiem ir pieejama Pušas tautas nama zālē no 15. jūlija līdz 1. augustam.

Dzīvosim un domāsim zaļi!

Mārīte Krasnobaja
Pušas tautas nama vadītāja

Mārīte Krasnobaja pielaiko izstādes eksponātu

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0