ALAAS konkursā ,,Sāc ar sevi’’ piedalīsies 14 konkursanti

Publicēts 27.09.2016

Otro gadu pēc kārtas SIA ,,ALAAS’’ izsludināja konkursu otrreizējo materiālu vākšanā ,,Sāc ar sevi!’’. Konkursa laikā konkursantiem jāorganizē otrreizējo materiālu — PET pudeļu vākšana. Pēc konkursa noteikumiem, konkursanti, kas savāc visvairāk PET pudeļu daudzumu kilogramos, iegūst godalgotās vietas. Šogad konkursā kā sadarbības partneri ir AS ,,Latvijas Zaļais punkts’’. Tāpēc 1. vietas ieguvēji iegūs ne tikai balvas no SIA ,,ALAAS’’, bet arī AS ,,Latvijas Zaļais punkts’’ apmaksātu ekskursiju uz plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīcu AS ,,PET Baltija’’.

PET pudeļu vākšana tiek organizēta līdz 2017. gada 5. aprīlim.

Ir prieks, ka šogad konkursam ir pieteikušies 14 konkursanti:
1. Rēzeknes sākumskola;
2. Rēzeknes novada Audriņu pamatskola;
3. Rēzeknes novada Rēznas pamatskola;
4. Rēzeknes novada Tiskādu vidusskola;
5. Rēzeknes novada Čornajas PII ,,Brīnumzeme’’;
6. Rēzeknes novada Liepu pamatskola;
7. Rēzeknes novada Kruķu pamatskola;
8. Kārsavas pilsētas PII;
9. Rēzeknes novada Dricānu vidusskola;
10. Ludzas 2.vidusskola;
11. Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija;
12. Rēzeknes 3.vidusskola;
13. Rēzeknes novada Griškānu PII;
14. Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs“ vides izglītības programma „4H‘‘.

Piedaloties konkursā, šo izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi iesaistās aktīvā atkritumu šķirošanā. No pārstrādātajām PET pudelēm varēs saražot jaunas lietas – lietussargus, paklājus, telefona vāciņus, kā arī jaunas PET pudeles!

Ieguvumi, šķirojot atkritumus, ir lieli. Tā ir tīrāka vide mums apkārt, tie ir ietaupīti tik vērtīgie dabas resursi – ūdens, elektroenerģija, naftas produkti, tā ir sajūta, ka tieši Tu esi pielicis roku zaļākas Latvijas radīšanā!

 

SIA ,,ALAAS’’

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0