Aktuālākā informācija lauksaimniekiem – Lauku dienā

Publicēts 07.07.2014
Lauku diena 2013.

Šī gada 10. jūlijā  SIA „Latgales Lauksaimniecības zinātnes centrs” sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību rīko Lauku dienu, kur aktīvi darbosies arī SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja darbinieki, sniedzot konsultācijas par aktuālām izmaiņām tiešo maksājumu sistēmā, sākot ar 2015. gadu, kā arī par Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. pasākumiem, to ieviešanas kārtību un citām aktualitātēm lauksaimniecībā. Būs iespēja piedalīties arī Rēzeknes konsultāciju biroja sarūpētās aktivitātēs.

Visi laipni gaidīti!

Anita Dzene
SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes novada Lauku attīstības konsultante

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0