Akcija Rēzeknes novada jauniešiem – esi aktīvs, palīdzi sakārtot vidi!

Publicēts 28.04.2020

No 29. aprīļa līdz 12. maijam Rēzeknes novada jaunieši aicināti piedalīties akcijā ,, Esi aktīvs un iesaisties sava pagasta vides sakārtošanā”. Akcijas dalībnieki tiek aicināti izmēģināt plogingu – videi draudzīgu fitnesa/ skriešanas veidu – atkritumu savākšanu skriešanas laikā.

Skriešana ir laba veselībai. Nomesto atkritumu savākšana ir laba planētas veselībai. Kādēļ šīs abas lietas neapvienot? Plogings ļauj vienlaicīgi noķert divus vērtīgus “zaķus” – parastais skrējiens pārvēršas par ekoloģisku akciju, kas palīdz padarīt apkārtējo vidi tīrāku.

Lai nodarbotos ar plogingu, nevajag daudz – skriešanas apavus, atkritumu maisu un cimdus. Nav pareizu vai nepareizu veidu, kā nodarboties ar plogingu, ja vien tu skrien un dari labu dabai.

Akcijas ietvaros savu veikumu jāpublicē sociālajos tīklos ar mirkļbirkām (hashtag) #Rezeknesnuvodajaunatne, #Alaas, #plogings un jānosūta uz e-pastu aivars.mezatucs@rezeknesnovads.lv, pievienojot skrējēja vārdu uzvārdu, kā arī pagastu, kurā tika veikta ploginga akcija.

Akcijā var piedalīties jebkurš Rēzeknes novada jaunietis individuāli vai kopā ar savu ģimeni, ievērojot visus noteikumus un ierobežojumus sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli.

Trīs akcijas dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no Rēzeknes novada pašvaldības izglītības pārvaldes un trīs akcijas dalībnieki tiks pie balvām no SIA “ALAAS”.

Pilns akcijas nolikums pieejams šeit: www.alaas.lv
Esi aktīvs, iesaisties!

Aivars Mežatučs,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Akcijas nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0