Aicinām vecākus uz pasākumu “Diena vecākiem”!

Publicēts 25.08.2015
Foto no interneta resursiem

Šī gada 28. augustā plkst. 12.00 Rēzeknes novada Izglītības pārvalde rīko pasākumu “Diena vecākiem”, kurā projekta „ Apskāviens nākotnei” komanda kopā ar vecākiem meklēs atbildes uz jautājumiem, kā pozitīvi disciplinēt bērnus, kā celt viņu pašapziņu un diskutēs par citiem vecākiem aktuāliem jautājumiem. Pasākuma otrajā daļā tiks organizētas radošās darbnīcas, kuras rosinās vecākus pavadīt laiku un kopdarboties ar bērniem.

Rēzeknes novada Izglītības pārvalde kopš pagājušā gada vasaras realizē ERASMUS+ K1 aktivitātes projektu „ Apskāviens nākotnei”, kura ietvaros tiek sagatavota pieaugušo izglītotāju komanda darbam ar vecākiem. Vienlaicīgi ar mobilitātēm un citām projektā plānotajām aktivitātēm tiek veiktas darbības, kuras vērstas uz vecāku atbalsta sistēmas veidošanu. Līdz šim Rēzeknes novadā iedibināta prakse dažādus seminārus vecākiem organizēt izglītības iestādēs – skolās un bērnudārzos. Nākotnē, balstoties uz pozitīvo pieredzi citviet, ceram ieviest jaunu praksi, kuras ietvaros seminārus un citas apmācību formas īstenos pieaugušo izglītotāji ārpus izglītības iestādēm. Mūsu mērķis ir iesaistīt arvien vairāk vecāku, kuri tiktu informēti un izglītoti par to, kā būt par labiem vecākiem un atbalstīt savus bērnus.

Pasākuma programmā:

12:00- 12:15 Pasākuma atklāšana

12-45- 13:00 Nodarbība „Vecāku loma un iespējas pašapziņas attīstībā un pašvērtējuma celšanā ”

13:00-13:45 Nodarbība „Atbalsts pozitīvai uzvedībai ”

13:45-14:05 Kafijas pauze

14:05- 15:30- Darbnīcas

Pasākuma norises vieta – Rēzeknes novada pašvaldības lielā zāle, Atbrīvošanas alejā, 95 A, Rēzekne.

Iveta Tiltiņa,
projekta „Apskāviens nākotnei” koordinatore

„Apskāviens nākotnei”
Līgums Nr. 2014-1-LV01-KA104-000218
erasmus-logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0