Aicinām uzņēmējus pieteikties tirdzniecībai Annas dienā Bērzgalē

Publicēts 18.07.2018

Annas diena kopš seniem laikiem Bērzgalē ir lieli svētki, jo Bērzgales baznīca ir iesvētīta Sv. Annas godam. Latviešu tautas tradīcijās Annas diena ir saimnieču svētki. Tā ir arī tirgus diena.

Bērzgalē Annas dienas garīgās un laicīgās tradīcijas savijušās kopā un jau pirmās brīvvalsts laikā svētki tikuši plaši svinēti. Šogad Bērzgale svin 550. gadadienu, kopš tās vārds minēts rakstos.

Annas diena Bērzgalē tiks svinēta 29. jūlijā. Paredzēta plaša pasākumu programma. Kopš paša rīta darbosies amatnieku, mājražotāju, saimnieciskās darbības veicēju tirdziņš.

Tirdziņa mērķis ir piedāvāt un popularizēt tieši amatnieku un mājražotāju produkciju. Tajā tiek aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji, tautas lietišķās mākslas studijas, eko un bio produkcijas ražotāji un tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, brīvdabas aktīvās izklaides pakalpojumu sniedzēji pieaugušajiem un bērniem (bērnu atrakcijas, zirgu izjādes, lokšaušana u.tml.). Lai svētki būtu krāšņāki, tirgotāji tiek aicināti attiecīgi noformēt tirdzniecības vietas, izmantojot dabiskus materiālus – meijas, pļavu ziedus u.tml., kā arī pašiem apģērbā izmantot dažādus latviešu tautas tērpu elementus.

Tiek aicināti arī tirgotāji ar rūpnieciski ražotām precēm.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 2018. gada 25. jūlijam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv vai Bērzgales pagasta mājas lapā www.berzgale.lv, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: info@berzgale.lv vai Daila.Ekimane@berzgale.lv

Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: info@berzgale.lv. Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: info@berzgale.lv vai arī personīgi Bērzgales pagasta pārvaldes telpās. Pieņemšanas laiks katru darba dienu plkst. 8:00-16:30, tālruni 64644633.

Tirdziņu organizē Bērzgales pagasta pārvalde sadarbībā ar nodibinājumu Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā (LEARN).

Plkst. 10.00 Bērzgales baznīcā notiks svētku Mise. No plkst. 11.00 pie kultūras nama darbosies piepūšamās atrakcijas bērniem un radošās darbnīcas. Dāvanu svētkos sagādājusi bērzgaliete Baiba Adijāne. Plkst. 12.00 kultūras nama zālē tiks atklāta Baibas gleznu izstāde “Bērnības zeme”.

Bērzgales kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne

Iesniegums par tirdzniecību
Apliecinājums par saimnieciskās darbības neveikšanu

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0