Aicinām pieteikties trīs dienu kursiem par uzņēmējdarbības prasmju attīstību

Publicēts 02.06.2014

No 11. līdz 13.jūnijam Rēzeknes novada pašvaldība ar ASV vēstniecības finansiālu atbalstu organizē trīs dienu kursus par uzņēmējdarbības iemaņu stiprināšanu „Start Strong”. Nodarbības vadīs uzņēmēja, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēja Tatjana Boguševiča. Kursu laikā dalībnieki varēs noklausīties lekcijas par etiķeti, runas mākslu un spējām ātri izklāstīt savu ideju. Tāpat klātesošie tiks informēti, kādu CV grib redzēt darba devējs, kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, rakstot CV, kā uzvesties darba intervijas laikā. Papildus tiks runāts arī par sociālo mediju lomu darba meklēšanā un uzņēmējdarbībā, kā arī „networking” jeb kā veidot kontaktus ar cilvēkiem un citi temati. Kursu dalībniekiem būs iespēja arī tikties ar Rēzeknes novada uzņēmējiem un Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvjiem. Pieteikties kursiem var līdz otrdienai, 10.jūnijam, rakstot uz e-pastu Inta.Rimsane@rezeknesnovads.lv vai zvanot pa tālruni 26554478.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0