Aicinām lauksaimniekus uz informatīvajiem semināriem Nautrēnu pagastā, Rēzeknē un Mākoņkalna pagastā

Publicēts 31.03.2015

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes konsultāciju birojs aicina lauksaimniekus apmeklēt bezmaksas informatīvos seminārus, kuri notiks 2. aprīlī plkst. 09.00. Nautrēnu pagastā (Rogovkas sporta halle-kultūras nams, Rogovka,), 7. aprīlī plkst. 10.00. Rēzeknē (semināru zālē, Dārzu iela 7a, Rēzeknē) un 9. aprīlī plkst. 10.00. Mākoņkalna pagastā (Mākoņkalna tautas nams, Līgo iela 1, Lipušku ciemā).

Semināru laikā tiks sniegta jaunākā informācija par tiešajiem maksājumiem, par lauku attīstības programmas 2014.-2020. gada pasākumiem un par grozījumiem nodokļu un grāmatvedības uzskaiti reglamentējošos normatīvajos aktos, kas stājās spēkā 2015. gada 1. janvārī.

Mākoņkalnā organizēto informatīvo semināru īpaši tiek aicināti apmeklēt arī Kaunatas pagasta lauksaimnieki.

Sīkāka informācija zvanot pa tālr. 64625254, vai griežoties pie sava pagasta konsultanta.

 

Sanita Geduševa
Lauku attīstības konsultante

 

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0