Aicinām apmeklēt semināru par kooperāciju

Publicēts 29.10.2015
Foto no interneta resursiem

Piektdien, 6. novembrī plkst. 13:00 Rēzeknes novada pašvaldības kamīnzālē (4. stāvā), Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē organizē semināru par Eiropas Savienības valstu pieredzi kooperācijas jautājumos. Semināra laikā, balstoties uz kooperatīvu veidošanas pieredzi ES valstīs, dalībnieki tiks informēti par iespējamo kooperatīvu veidošanos Austrumlatgalē, šādi uzlabojot uzņēmēju konkurētspēju ES tirgū. Seminārā uzstāsies biedrības “Latgolai i Latvijai” priekšsēdētājs Ainārs Pudulis. Viņa vadītās biedrības darbība ir tieši vērsta uz reģiona uzņēmēju un dažādu sociālo grupu sadarbības veidošanu. Ar savu pieredzi dalīsies lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās saimniecības “Viļāni” pārstāve. Viļānu ražotie piena produkti ir iecienīti gan tiešajā pirkšanā, gan arī nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” (LEARN) rīkotajos ikmēneša zaļajos tirdziņos.

Semināra norises ilgums no plkst. 13:00 līdz 15:00. Pieteikties līdz 4.novembrim plkst. 16:00, zvanot nodibinājuma “LEARN” vecākajai konsultantei Ilzei Kiščenko pa tālruni 26516242 vai rakstot uz e-pastu learn@rezeknesnovads.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0