Aicina vietējo zemnieku produkcijas tirdziņš “Izvēlies novadā audzēto!”

Publicēts 26.08.2014

Lai mudinātu iedzīvotājus uzturā lietot kvalitatīvu vietējās izcelsmes produkciju, vienlaikus atbalstot savus zemniekus, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļa, sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību,  29. augustā, no plkst. 9.00 līdz plkst. 11.00, Rēzeknes novada pašvaldības foajē, Atbrīvošanas alejā 95A, organizē jau otro vietējo zemnieku produkcijas tirdziņu. Šoreiz pircējus gaidīs ne tikai augļi un dārzeņi, bet arī lauku siers, piena produkti no LPKS “Viļāni” un gaļas produkti, ko piedāvās Sakstagala pagasta z/s “Mētras”, medus no Gaigalavas pagasta u.c.

Tirdziņā pircēji varēs ne tikai iegādāties vietējo zemnieku izaudzēto un sarūpēto, bet tas kalpos arī kā kontaktbirža, lai dibinātu ciešākus kontaktus pircēju un ražotāju starpā, veidojot lauksaimniecības produkcijas tiešās tirdzniecības kustību novadā.

Tirdziņa dalībnieki (saraksts var vēl papildināties)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0