Aicina uz semināru par putnkopību

Publicēts 27.11.2014
Foto no interneta resursiem

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa aicina visus interesentus apmeklēt bezmaksas putnkopības semināru, kas notiks 4. decembrī, plkst. 9:00 (Dārzu ielā 7a, semināru zālē).

Praktiskajā pieredzē un zināšanās par putnkopības nozari dalīsies zemnieku saimniecības „Gribēni” īpašniece Līga Roga.

Semināra laikā tiks sniegta informācija par produktu ražošanas normatīvās bāzes aktualitātēm un jaunumiem, kā arī tiks raksturotas putnu sugu un šķirņu audzēšanas prasības. Semināra noslēgumā lektore informēs par tirgus iespējām un jaunākajiem risinājumiem nozares attīstībai.

Semināram jāpiesakās Lauku tīkla mājaslapā (www.laukutikls.lv), vai zvanot pa tālruni 64625254

Ineta Dzerkale

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0