Aicina uz semināriem lauksaimniekiem

Publicēts 03.04.2019

Gatavību lielajai darba sezonai lauksaimniekiem nenosaka tikai tehniskā vai materiālā puse, nozīmīga loma ir zināšanām. Daudz kas mainās, kaut kas arī piemirstas. Tāpēc visus interesentus LLKC Rēzeknes birojs aicina uz pavasara semināriem, kuros tiks sniegta daudzveidīga informācija par aktuālākajām tēmām. Klienti interesējas gan par nodokļu un grāmatvedības jautājumiem, gan par tiešo maksājumu saņemšanas nosacījumiem. Par izmaiņām un svarīgāko šajās jomās stāstīs Lauku atbalsta dienesta un Rēzeknes konsultāciju biroja speciālisti. Semināros varēs arī uzzināt par atbalsta programmām lauksaimniekiem, ko piedāvā valsts attīstības finanšu institūcija “Altum”, gan par Rēzeknes novada pašvaldības piedāvāto finanšu piesaistes iespēju uzņēmējdarbībai.

Plānoti 4 bezmaksas semināri:

8. aprīlī – Nautrēnu pagasta sporta halle – kultūras nams;

9. aprīlī – Dekšāres pagasta pārvaldes zāle;

10. aprīlī – Maltas pagasta kultūras nams;

17. aprīlī – Rēzekne, Dārzu iela 7a, semināru zālē.

Lai nepieļautu kļūdas nezināšanas vai neieinteresētības dēļ, esiet atbildīgi, apmeklējiet seminārus!

Lūgums pārējo pagastu iedzīvotājiem izvērtēt, uz kuru semināra norises vietu izdevīgāk, ērtāk nokļūt.

Ar semināru norises kārtību var iepazīties Valsts Lauku tīkla mājaslapā www.laukutikls.lv

Semināru sākums plkst.10.00.

Ja neskaidrības, zvaniet, rakstiet:

25645875 (Anastasija Saleniece), e pasts: anastasija.saleniece@llkc.lv vai

26157521 (Vija Isajeva), e pasts: vija.isajeva@llkc.lv

(LLKC Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultantes).

Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2019/6 29.01.2019 Aktivitāte “Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā”

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

llkc_logo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0