Aicina uz bezmaksas informatīvo semināru „Par ES un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu”

Publicēts 20.10.2017

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes nodaļa Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros 26. oktobrī plkst.10.00 rīko bezmaksas informatīvo semināru „Par ES un valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu”.

Semināra tēmas:

  • Altum valsts atbalsta programmas uzņēmējdarbības attīstībai.
  •  Ministru kabineta 2014. gada 30. septembra noteikumu Nr.600 “Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu konkursu veidā pasākumam “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”" nosacījumi un to izpildes kārtība.
  • Aktualitātes grāmatvedības jomā.
  • Individuālu konsultāciju sniegšana Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Konsultāciju pakalpojumi, lauku saimniecību pārvaldības un lauku saimniecību atbalsta pakalpojumi” apakšpasākuma “Atbalsts konsultāciju pakalpojumu izmantošanas veicināšanai” ietvaros.

Semināra norises vieta: Rēzekne, Dārzu iela 7a, semināru zāle.

Sīkāka informācija pa tālruni 64625254.

Ilona Melne,
SIA “LLKC” Rēzeknes nodaļas lauku attīstības konsultante

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0