Aicina pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam par lopkopības nozares efektivitātes palielināšanu

Publicēts 31.10.2019

LLKC Rēzeknes birojs, pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana” ietvaros, 2019. gada 14. novembrī organizē pieredzes apmaiņas braucienu „ Lopkopības nozares efektivitātes palielināšana – dažādu dzīvnieku ganāmpulka pārvaldības pieredze, ekonomiska apsaimniekošana un profilaktiskie pasākumi”. Brauciena laikā tiks apmeklēts SIA „Liellopu izsoļu nams”, kā arī divas saimniecības Neretas novadā, kas veiksmīgi nodarbojas ar gaļas liellopu audzēšanu.

Programmā:

• SIA „Liellopu izsoļu nams” apmeklējums;

• ZS “KRASTI-B” – gaļas liellopu audzēšanas attīstības iespējas;

• ZS “Bērzi” – gaļas lopu ganāmpulka apsaimniekošana, gaļas lopu novietnes apskate.

Līdzmaksājums par dalību pieredzes apmaiņas braucienā ir 24.20 euro (t.sk. PVN). Dalības maksā iekļauts: transports, pusdienas un saimniecību apmeklējumi.

Dalībai mācībās aicinām pieteikties, zvanot pa tālr. 26588672 vai rakstot uz e-pastu kristiana.latkovska@llkc.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!

afisa_lauks

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0