Aicina pieteikt ģimenes Rēzeknes novada Ģimenes svētkiem

Publicēts 23.05.2014

Ģimene ir tautas pamatšūniņa un sakne tautas dzīvības kokam.  Šis jau ir ceturtais gads, kad Rēzeknes novadā īpašajā ģimenes svētkiem veltītajā dienā sveiksim ģimenes, lai popularizētu ģimeniskās vērtības un tradīcijas, kuras vienmēr ir un būs katras tautas pastāvēšanas vērtība.  Aicinām Rēzeknes novada iedzīvotājus pieteikt ģimenes piecās  ģimeņu nominācijās: ZELTA PĀRIS, KUPLĀKĀ ĢIMENE, TALANTĪGĀ ĢIMENE , IZPALĪDZĪGĀ ĢIMENE , NESAVTĪGĀ ĢIMENE .
Rēzeknes novada dienu ietvaros 2014.gada 18.jūlijā sumināsim un sveiksim mūsu ģimenes. Ģimenes diena notiks Rēzeknes novada Vērēmu pagastā, Sondoros, Brīvdabas estrādē. Jau no plkst.15.00 visas Rēzeknes novada ģimenes tiek aicinātas piedalīties dažādajās ģimenes dienas programmas aktivitātēs: radošajās darbnīcās bērniem un viņu vecākiem, sportiskajās sacensībās, bērni varēs izpriecāties piepūšamo atrakciju pilsētiņās, ģimeņu nominantus aicināsim simboliski iestādīt dzīvības kociņus un 18.00 sveiksim mūsu ģimenes īpašajā koncertā ar dažādu pašdarbības kolektīvu un vieskolektīvu uzstāšanos. Pēc tam, kas vēlēsies, varēs uzdejot arī kādu valsi vai polku.

Pielikumā — konkursa nolikums un pieteikuma anketa.

Nolikums

 

Guntars Skudra
Rēzeknes novada pašvaldības
Interešu izglītības speciālists

Zelta pāris 2011 - Dekšņi 2011. gada Ģimenes svētki BērzgalēĢimenes svētki 2011.g.Talantīgākā ģimene 2011. Ģimenes svētki Bērzgalē 2011.Kopīgais mielasts

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0