Aicina Borovajas gadatirgus Maltā

Publicēts 10.09.2019

Rudens ir laiks, kad vieni steidz izbaudīt krāsainās pārvērtības un silto laiku, citi priecājas par pašmāju labumiem, kas audzēti, raudzēti, brūvēti, darināti un sagādāti. Tāpēc arī gaidītais BOROVAJAS GADATIRGUS Maltā šogad 21. septembrī no pulksten 11.00 gaidīs pirkt un pārdot gribētājus, amatniekus un mājražotājus, saimniekus un saimnieces ar dažnedažādiem mājas labumiem un gardumiem.

Kā jau ierasts, Borovajas tirgū gaidāmas dažādas aktivitātes. Šogad – mājražotāju un amatnieku tirdziņš “Lobs lobam”, vizināšanās ar poniju (aplis – 2,00 eiro), šaušana ar loku, tikšanās ar mednieku biedrību “Maltas caunas”. Mednieku, pat mednieku dinastiju stāsti par pieredzēto, medību suņu parāde, trofeju izrādīšana, medījumu receptes un zupas vārīšana uz dzīvas uguns kā senos laikos. Biedrība “No rokas rokā” iepazīstinās ar veselīga un garšīga uztura vērtībām un gataviem produktiem, kurus varēs iegādāties. Grafiskā darbnīca – kā performance laikā, kur ikviens varēs iejusties senās profesijas mākslinieka lomā, apjaust senos Borovajas laikus vēstures griežos un izveidot grafisku darbu. Un protams – jautra kopā būšana, mūzika, dziesmas un dejas. Par to gādās Maltas kultūras nama pašdarbnieki. Lai sajustos kā Borovajas laikos, būs mīļi un gaidīti ciemiņi no Lūznavas – kadriļas dejotāji ar tā laika elpu, tērpiem, frizūrām un šarmu. Tirgū kā jau tirgū, neiztikt bez kņadas, rosīšanās un nākotnes pareģojumiem. Te nu talkā nāks Griškānu čigānu dziesmu ansambļa “Čarger” rosīgās dāmas.

Savukārt kultūras namā šajā pašā laikā būs iespēja pārbaudīt redzi, pasūtīt optiskās brilles un saulesbrilles. Redzes pārbaudes cena, nepasūtot brilles – 5,00 eiro. Pasūtot brilles, redzes pārbaude bez maksas. Pieteikties uz redzes pārbaudi var pa tālruni 22327880.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 2019. gada 18. septembrim, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams šeit, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas lūguma pa e-pasta adresi info.malta.lv. Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams šeit, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas lūguma pa e-pasta adresi: info@malta.lv vai personīgi Maltas pagasta pārvaldē pie lietvedes (adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads). Pieņemšanas laiks katru darba dienu no plkst. 8.00 – 16.30

Tirdziņu organizē Maltas pagasta pārvalde.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Elīna Prusaka, Maltas Kultūras nama vadītāja

afisa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0