Adventa sirdsdziesmu koncerts Ilzeskalnā

Publicēts 29.12.2014

Kad tuvojās beigām klusais Adventa laiks, Ilzeskalna pagasta iedzīvotāji pulcējās tautas namā, lai iedegtu pēdējo – ceturto sveci Adventa vainagā un cits citam vēlētu skaistus, baltus, sirsnības un labestības pilnus svētkus. Šis mierīgais, gaišām domām un vārdiem apvītais pasākums pamazām kļūst par tradīciju, kuru gaida un atbalsta kā jauni, tā veci. Šogad Adventa koncertā piedalījās tuvāki un tālāki viesi, kuri klātesošos iepriecināja ar skaistām un sirsnīgām dziesmām, ar saviļņojošu instrumentālu priekšnesumu skanējumu un patiesā mīlestībā un sirsnībā teiktiem vārdiem.

Vissirsnīgākais paldies visiem, kuri palīdzēja tapt šim gaišajam pasākumam! Par telpu rotājumu izgatavošanu pateicība Ludmilai, Zentai, Egīlam un Inārai.

Par sirsnīgajiem priekšnesumiem lielais paldies Dricānu kultūras nama garīgo dziesmu ansamblim „Almus” ( vadītājs Jānis Trūps), dziedošajām māsiņām Agnesei, Ainai, Ievai un Dagmārai Laicānēm no Balvu novada Kubulu pagasta, Nautrēnu vidusskolas bērnu folkloras kopai „Rogovka” (vadītāja Anna Garanča), saksofonistei Aijai Čoičai, Salnavas tautas nama lauku kapelai „Sābri” (vadītāja Elvīra Bleive), kā arī Ilzeskalna tautas nama folkloras kopai, kuru vada Jānis Laurs.

Dīvs, šai klusā svātā dīnā, ļauņ maņ Tevi lyugtīs tai,
Lai mes vysi kūpā byutu Zīmyssvātku vokorā…
Arī tī, kas tuoli asot, dedzit svecis, dedzit tuos,
Lai mes vīnmār kūpā byutu Zīmyssvātku vokorūs…

Paldies visiem, kuri atrada laiku atnākt un baudīt šo skaisto pasākumu!

Anna Višķere

 

DSCN6055 DSCN6053DSCN6068 DSCN6070 DSCN6074   DSCN6058 DSCN6061DSCN6064

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0