Adamovas internātpamatskolas skolotāji un skolēni apmeklē Itāliju

Publicēts 01.04.2014

No 24. februāra līdz 1. martam Adamovas speciālās internātpamatskolas skolotāji un skolēni Comenius skolu daudzpusējās partnerības projekta „Pamata kompetenču izveide karjeras izglītībā”  ietvaros viesojās Itālijā Barbarano Vicentino pilsētā.  Adamovas delegāciju laipni uzņēma sadarbības partneri –  Ramiro Fabiani skola, kur projekta dalībnieki prezentēja projekta ietvaros veiktās aptaujas rezultātus, veica to analīzi un salīdzināšanu, diskutēja par karjeras izglītības iespējām.

Skolēni un skolotāji apskatīja Veneto reģionu, apmeklēja vietējās siera un plastmasas ražotnes, kur iepazinās  gan ar siera, gan plastmasas trauku ražošanas procesu.

“Protams, visjaukākos iespaidus mēs ieguvām, apmeklējot Venēciju un Veronu.  Mums bija iespēja būt  Venēcijas karnevālā, apskatīt vēsturiskās vietas, muzejus, pastaigāt pa šaurajām Venēcijas ieliņām. Romantisma pieskaņu piešķīra Džuljetas mājas apmeklējums Veronā. Šis brauciens sniedza unikālu iespēju uzzināt vairāk par Itālijas kultūru, to iepazīt klātienē, uzlabot svešvalodu zināšanas, paaugstināt motivāciju, lai izvērtētu tālākās izglītošanas iespējas,” – pastāstīja Adamovas speciālās internātpamatskolas direktora vietniece izglītības jomā Anita Babre

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0