Aicinām piedalīties Lauku dienā

Publicēts 19.06.2014

Jau daudzus gadus vasaras vidū Viļānu – Rēzeknes šosejas malā, SIA „Latgales Lauksaimniecības zinātnes centra” izmēģinājumu laukos notiek Lauku diena. Arī šogad 10.jūlijā no pulksten 10.30 Lauku diena pulcinās kuplu dalībnieku un viesu skaitu no teju visiem Latvijas novadiem. SIA „Latgales Lauksaimniecības zinātnes centra” un Rēzeknes novada pašvaldības organizētajā pasākumā dalībnieki demonstrēs jaunāko lauksaimniecības tehniku, sniegs informāciju par laukaugu audzēšanas tehnoloģijas agrotehniku, kā arī rādīs jaunākās vasaras rapša un kaņepju šķirnes.

Lauku dienas PROGRAMMA

• Informācija par tehnikas demonstrējumiem:
    Aldis Stramkalis, t. 26665575
  • Informācija par tirdzniecības iespējām:
    Marija Bule, t.: 64607177, mob.t. 26554478

Rēzeknes novada pašvaldība aicina uzņēmējus, amatniekus, mājražotājus piedalīties un tirgot savu produkciju  Lauku dienā 10.jūlijā, no plkst. 10.30-16.00, Viļānu – Rēzeknes šosejas  3.km (3 km Rēzeknes virzienā no Viļāniem). Plānotais apmeklētāju skaits ~ 500.

Dalības nosacījumi:
• Pašiem jānodrošina elektrības ģeneratori;
• pašiem jāaprīko sava tirdzniecības vieta;
• uzņēmējiem, kuri tirgos pārtikas produktus, jābūt reģistrētiem Pārtikas veterinārā dienestā.

Interesentiem, kuri vēlas tirgot savu produkciju „Lauku dienā”, jāpiesaka sava dalība Viļānu novada domes sekretariātā līdz 2014. gada 30. jūnijam (Kultūras laukums 1a, Viļāni, tālr. 64628033).