“Zaļā sala”

Publicēts 23.04.2014

zalaissertifikatskulinārais mantojums


Adrese: Griškānu pagasts
Tālrunis: +371 29373015 , +371 29125600
E-pasts: zalasala@inbox.lv
Mājas lapa: http://www.hotelzalasala.lv
Vietas: 40+20
Wi-Fi
Viesu nams „Zaļā sala” ir mājīga vieta mazākām un lielākām svinībām, naktsmītne ceļotājiem, ērta vieta semināru rīkošanai.

Viesu nams atrodas skaistā un sakoptā vietā, Rēzeknes upes krastā, tikai 10 min. braucienā no Rēzeknes centra, šosejas Rīga – Ludza tuvumā.

Viesu nams un tā apkārtne tiek veidota mājīga un omulīga, tā, lai viesi te justos gaidīti, ar prieku atcerētos savus svētkus un vēlētos atgriezties vēlreiz!

Viesu nakšņošanai tiek piedāvāti 20 numuri divās ēkās ar 40 pamatvietām divvietīgās istabās. Svinību gadījumos viesiem papildus vēl tiek saklātas 20 papildvietas. Viesu nams ir pielāgots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Kāzu svinību gadījumā – mičošana „Mēness dārzā”, romantiski iekārtots numuriņš jaunajam pārim.

Katrs numurs ir ērti un mājīgi iekārtots, ir WC, duša, internets. Svinību rīkošanai tiek piedāvāta lielā svinību zāle ar viesu skatu līdz 100 personām. Mazākām svinībām viesi var izmantot pirts telpu ar iespēju atpūsties saunā vai relaksēties āra kublā. Nelielas svinības vasarā viesi var rīkot piknika namiņā, kur ir iespēja pašiem cept gardumus gan namiņa kamīnā, gan uz grila upes krastā.

Aktīvās atpūtas iespējas „Zaļajā salā”:
• āra galda teniss
• strītbola laukums
• minigolfa laukums
• makšķerēšana Rēzeknes upē
• bērniem rotaļu laukums , batuts.

Viesu nama teritorija ir plaša un sakopta. Viesu atpūtai ir ierīkots parks, arī augļu un ogu dārzs, ar kuru ražu vasarā un rudenī mielojas ciemiņi.

Vienmēr esiet gaidīti viesu namā „Zaļā sala”!

GPS: 56.5220792, 27.4034958

zala_sala_galdi zala_sala_istaba_beesa zala_sala_istaba_oranzazala_sala1 zala_sala_istaba_zala zala_sala_rozeszala-sala_galdi zalasala_terasezala sala upe_laipas zala sala_fotoramis_meenessdarzs zala_sala_ar_tiltu

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0