Valsts svētkos pasniegtas Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas

Publicēts 21.11.2017

Šogad jau ceturto gadu Valsts svētku pasākumu laikā Latgales plānošanas reģiona Attīstības padome godināja Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas laureātus, pasniedzot apbalvojumus piecās nominācijās – Lielākais nodokļu maksātājs, Lielākais darba devējs, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada lauksaimnieks un Gada jaunais komersants.

“Šī balva, ir iespēja pateikties uzņēmējiem, kas ne tikai nodrošina darba vietas reģiona iedzīvotājiem un godprātīgi maksā nodokļus, bet arī rod iespēju atbalstīt un līdzdarboties savu pašvaldību attīstībā,” uzsver Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs, Krāslavas novada pašvaldības vadītājs Gunārs Upenieks.

  • Nominācijā “Lielākais nodokļu maksātājs” balva šogad piešķirta AS “Latvijas Maiznieks” no Daugavpils;
  • Nominācijā “Lielākais darba devējs” balva pasniegta Rēzeknes novada uzņēmumam RSEZ SIA “Verems”;
  • Nominācijā “Sociāli atbildīgs uzņēmums” balva piešķirta SIA “IV Plus” no Krāslavas;
  • Nominācijā “Gada lauksaimnieks” balva piešķirta SIA “Dubiki” no Daugavpils novada;
  • Nominācijā “Jaunais komersants 2017” balva šogad SIA “H & H” no Daugavpils novada.

Latgales Plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) konkursu izsludināja šā gada oktobrī. Tā mērķis ir apzināt un godināt Latgales plānošanas reģiona uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā, veicina Latgales uzņēmēju atpazīstamību, popularizē labas uzņēmējdarbības prakses piemērus. Pretendentus apbalvojumiem varēja pieteikt iedzīvotāji, organizācijas, uzņēmumu kolektīvi, komersanti, biedrības, iestādes un pašvaldības.

Šogad konkursā tika pieteikti 21 Latgales uzņēmums, tajā skaitā gan komercsabiedrības, gan zemnieku saimniecības. Daži no pretendentiem tika pieteikti vairākās nominācijās vienlaicīgi. Lielu daļu konkursa pieteikuma anketu iesniedza reģiona pašvaldības. Visvairāk nominantu tika pieteikts nominācijās “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Gada lauksaimnieks”.

Apbalvojumi Latgales reģiona uzņēmumiem tika pasniegti Latvijas Republikas 99. gadadienas svinīgajos sarīkojumos 2017. gada 17.un 18. novembrī Daugavpilī, Daugavpils novadā, Preiļos un Rēzeknes novada Bērzgales pagastā.

Plašāka informācija par apbalvotajiem uzņēmumiem atrodala Latgales plānošanas reģiona internet vietnē: www.lpr.gov.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0