Uzņēmēji piesakās izstādei „Izvēlies Latvijas preci 2015”

Publicēts 04.03.2015

Ikvienam Latvijas uzņēmējam, kas vēlas prezentēt savus produktus un pakalpojumus, ir iespēja piedalīties izstādē “Izvēlies Latvijas preci 2015”, kas notiks no 24. līdz 26. aprīlim Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas 6b, Rīga), kā arī apmeklēt seminārus jaunajiem uzņēmējiem.

Izstādē tiks pārstāvētas tādas nozares kā ražošana, pārstrāde, tirdzniecība, finanses un apdrošināšana, serviss, pakalpojumi un izglītība, amatnieki un aroda meistari.

Dalību izstādē jau pieteikuši vairāk nekā 60 uzņēmumu, tostarp SALDUS PĀRTIKA KOMBINĀTS, MELNĀ KAFIJA, SILVANOLS, BIAPHARMA, BIOEFEKTS, ĀDAS GALANTĒRIJA, LIMBAŽU TĪNE, LAFOCA LATVIJA, lielākais ledus dizaina produktu ražotājs Baltijas valstīs – LEDUS DIZAINS, LATVILNA, kas piedāvās aitu vilnas izstrādājumus, taja skaitā „Laimes segas”, RELIKA ZRF, DZINTARU DARBNĪCA, DZINTARLĀSE, BRĪVAIS MUSTANGS un daudzi citi, kā arī novadu pašvaldības.

Gaidot pavasari un vasaru, īpaši aicināti izstādē piedalīties lauku tūrisma uzņēmumi, kā arī kāzu un svinību vietas.

Par pieteikšanos izstādei var uzzināt, rakstot uz e-pastu: kelle@kelle.lv ,

zvanot +371 29171917.

www.percvietejo.lv
www.draugiem.lv/percvietejo
www.facebook.com/percvietejo

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0