Ūdenstūrisma attīstības centrs “Bāka”

Publicēts 06.06.2014

Ozollapanatura2000


Lubāna ezera piekrastē, NĪ „Bāka”, Gaigalavas pagasts, Rēzeknes novads
Tālrunis: +371 26663358
Īss apraksts: iedzīvotāji aicināti aktīvi izmantot visas Bākas piedāvātās iespējas – labiekārtoto pludmali, telšu un piknika vietas, tenisa un volejbola laukumus, kemperu un treileru vietas, skatu laukumu uz jumta terases, ūdenssporta inventāru, izstāžu zāli, kā arī telpas izglītojošu semināru, pasākumu organizēšanai. Centrā pieejams sporta inventārs – SUPi, kajaki, velo, tenisa raketes, volejbola bumbas.
Ūdenstūrisma attīstības centrs Bāka ir izveidots, Rēzeknes novada pašvaldībai realizējot projektu Nr. LLI – 010 „Ilgspējīga tūrisma attīstība Kupišku lagūnas (Lietuva) un Lubāna ezera (Latvija) apkārtnē”, kur finansējums apkārtnes labiekārtošanas un būvdarbu veikšanai piesaistīts no Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013.gadam. Projekta galvenais mērķis bija radīt pievilcīgu vidi un apkārtni Lubāna ezera apkārtnē gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.
Ūdenstūrisma centra “Bāka” darba laiks:
Vasaras sezonā 01.05-30.09:
Pirmdiena – brīvdiena
Otrdiena – Svētdiena 9.00 – 19.00
Ziemas sezonā 01.10.-30.04.
Pirmdiena – brīvdiena
Otrdiena – Svētdiena 10.00 – 18.00

bakas-karte Bakabaka-volejbolsBaka-taka Slido_Baka_RezeknesnovŪdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs Ūdenstūrisma attīstības centrs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0