Tirgotāji tiek aicināti pieteikties tirdziņam pasākumā Pīterdīna Rogovkā

Publicēts 18.06.2019

Pēterdienā, 29. jūnijā, Nautrēnu pagasta Rogovkā norisināsies vērienīgs pasākums “Pīterdīna Rogovkā”. Visas dienas garumā tiks piedāvātas dažādas aizraujošas  nodarbes visām vecuma un interešu grupām, sākot ar podnieku cepļa izņemšanu līdz radošajām mākslas darbnīcām un sejiņu apgleznošanu pašiem jaunākajiem pasākumu apmeklētājiem, Nautrēnu pagastu apvienības pašdarbības kolektīvu koncerts un, protams, diena noslēgsies ar lustīgu balli.

Lai pasākumu padarītu vēl košāku īpaši tiek aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji, tautas lietišķās mākslas studijas, eko un bio produkcijas ražotāji un tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, brīvdabas aktīvās izklaides pakalpojumu sniedzēji pieaugušajiem un bērniem. Tirdziņš “Lobs Lobam” norisināsies laika posmā no plkst.14:00 līdz 19:30 Rogovkā pie sporta halles – kultūras nama.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 2019. gada 25. jūnijam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: nautreni.pag@e-apollo.lv

Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: nautreni.pag@e-apollo.lv . Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: nautreni.pag@e-apollo.lv vai arī personīgi Nautrēnu pagasta pārvaldes telpās. Pieņemšanas laiks katru darba dienu plkst. 8:00-16:30, tālruni 64628805.

Tālrunis uzziņām par organizatoriskiem jautājumiem: 26 363 203 (Nellija Viļuma)

Tālrunis uzziņām par pieteikšanos un atļauju saņemšanu: 64628805 (Nautrēnu pagasta pārvalde)

 Apliecinājums par saimnieciskās darbības neveikšanu
Tirdzniecības pieteikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0