Tirgotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai Rēzeknes novada dienās Nagļos un Kaunatā

Publicēts 28.06.2019

Arī šogad Rēzeknes novada pašvaldība saviem iedzīvotājiem un viesiem ir sarūpējusi aizraujošus, ģimeniskus, izzinošām un sportiskām aktivitātēm piesātinātus svētkus – Rēzeknes Novada dienas, kas notiks četrās pagasta apvienībās.

Rēzeknes Novada dienās, kā parasti, būs plaša pasākumu programma, tostarp arī Amatnieku, mājražotāju, saimnieciskās darbības veicēju tirdziņi Nagļos (13. jūlijā) un Kaunatā (20. jūlijā), kas parasti piesaista lielu svētku dalībnieku interesi. Tā kā tirdziņu mērķis ir piedāvāt un popularizēt tieši amatnieku un mājražotāju produkciju, tajā tiek aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji, tautas lietišķās mākslas studijas, eko un bio produkcijas ražotāji un tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, brīvdabas aktīvās izklaides pakalpojumu sniedzēji pieaugušajiem un bērniem (bērnu atrakcijas, zirgu izjādes, lokšaušana u.tml.). Rīkotāji izvērtēs pretendenta atbilstību dalībai tirdziņā.

Lai svētki būtu krāšņāki, visi tirgotāji tiek aicināti attiecīgi noformēt tirdzniecības vietas, izmantojot dabiskus materiālus – rotājumus no meijām, pļavu ziediem u.tml. , kā arī pašiem apģērbā izmantot dažādus latviešu tautas tērpu elementus.

Pieteikumi tirdzniecībai Nagļos tiek gaidīti līdz 2019. gada 2. jūlijam, Kaunatā – līdz 10. jūlijam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: lilija.ceire@rezeknesnovads.lv, vai info@nagli.lv (tirdzniecībai Nagļos) , ligita.jokste@rezeknesnovads.lv (tirdzniecībai Kaunatā). Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma. Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: lilija.ceire@rezeknesnovads.lv, vai info@nagli.lv, t. 64644360, (tirdzniecībai Nagļos),   ligita.jokste@rezeknesnovads.lv, t. 64667003, (tirdzniecībai Kaunatā).

Tirdziņu organizē Rēzeknes novada pašvaldība. Sīkāka informācija – pielikumā.

Tirdzniecības nolikums Nagli 13.07.19.

Tirdzniecības iesniegums Nagli.

Tirdzniecibas-nolikums Kaunata 20.07.2019

Tirdzniecības iesniegums Kaunata.

Apliecinājums par saimnieciskās darbības neveikšanu.

Foto- Raimonds Kaļva

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0