Tirgotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai radu un draugu sanākšanas pasākumā Feimaņos

Publicēts 02.08.2019

Feimaņos 17. augustā norisināsies radu un draugu sanākšanas pasākums “Sveiks, Feimaņos!”.

Svētku ieskaņai no 12. augusta līdz 23. augustam Feimaņu kultūras nama foajē būs skatāma Džeinas Gavares un Jura Gavara mākslas darbu izstāde.

17. augustā plkst.17.00 laukumā pie kultūras nama Tirgus placis – mājražotāju un amatnieku tirdziņš. Tajā tiek aicināti piedalīties amatnieki, mājražotāji, tautas lietišķās mākslas studijas, eko un bio produkcijas ražotāji un tirgotāji, ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, brīvdabas aktīvās izklaides pakalpojumu sniedzēji pieaugušajiem un bērniem. Tiek aicināti arī tirgotāji ar rūpnieciski ražotām precēm.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 15. augustam, iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā www.rezeknesnovads.lv vai Feimaņu pagasta mājas lapā www.feimani.lv, vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: info@feimani.lv.

Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams Rēzeknes novada pašvaldības mājas lapā vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas e-pasta pieprasījuma e-pasta adresē: info@feimani.lv. Aizpildīts iesniegums jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: info@feimani.lv vai personīgi Feimaņu pagasta pārvaldes telpās “Pagasta māja”, Feimaņi, Feimaņu pag., Rēzeknes nov.. Pieņemšanas laiks katru darba dienu plkst. 8:00-16:30.

Kultūras nama lielajā zālē plkst.19.00 visi tiks gaidīti uz koncertu, kur uzstāsies kuplā pašdarbnieku saime un ciemiņi.

Plkst.21.00 zaļumballe kopā ar Oskaru Lustiku (ieeja brīva).

Uz tikšanos!

Organizatori – Feimaņu pagasta pārvalde un Feimaņu kultūras nams.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Dina Šmaukstele,
Feimaņu KN vadītāja

Iesniegums par tirdzniecību
Apliecinājums par saimnieciskās darbības neveikšanu

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0