Teirumnīku purva taka

Publicēts 24.05.2014

Adrese: Nagļu pagasts
Tālrunis: +371 28301143
Mājas lapa: http://www.lvm.lv
Īss apraksts: Teirumnīku purvā, kas atrodas starp Lubānu un Orenīšu dīķiem, ir izveidota ap 800 m gara laipu taka, kas tūristus iepazīstina ar augstā purva ainavu, Teirumnīku ezeru un purva augu valsti. Teirumnīku purva laipu taka nav lokveida – tas nozīmē, ka gājiena sākumpunktā var atgriezties, ejot atpakaļ pa laipu vai arī pa meža ceļu, kas met loku gar purva malu. Taka ved garām staignajam Teirumnīku ezera krastam, kur iekārtota atpūtas vieta. Ir autosstāvieta un iespējama ekskursija.

GPS: 56.7176262, 26.9463940

Purvs_zied3 purvs_zied ugunskura_vieta_Teirumnieku_pt Purvs_zied_Lubana stends Teirumnieku taka Teirumnieku_ez_purva_laipas_Rezeknes_nov

Teirumnieku ezersTeirumnieku purvsPurvs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0