Šoreiz Lauku labumu tirdziņš sirsnīgāks kā citas reizes

Publicēts 13.02.2015
Foto: Madara Ļaksa

Valentīndienas priekšvakarā Rēzeknes novada pašvaldības rīkotā Lauku labumu tirdziņa dalībnieki bija parūpējušies, lai apmeklētājus iepriecinātu ar īpaši sirsnīgām veltēm – pircēji varēja iegādāties sirds formas vaska sveces no zemnieku saimniecības „Lapegles” (Lendžu pagasts), smaržīgas ziepes no Pētera Supes saimniecības (Griškānu pagasts), kā arī garšīgus sierus no zemnieku saimniecības „Ceļtekas” (Gaigalavas pagasts). Lai palutinātu sevi un mīļos ar ko veselīgu un gardu, tirdziņā varēja iegādāties arī „Lukstiņmāju” (Ozolmuižas pagasts) skābētos kāpostus, sīpolus un pavasarīgi zaļos sīpollokus, zemnieku saimniecības „Mētras” (Sakstagala pagasts) gaļu, Martas Igaunes „Dzimtas” vīnus no Nagļu pagasta, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „Viļāni” piena produktus un citus lauku labumus.

Nākamais Lauku labumu tirdziņš Rēzeknes novada pašvaldībā būs martā. Sekojiet informācijai mājaslapā!

Foto: Madara Ļaksa Foto: Madara Ļaksa Foto: Madara Ļaksa Foto: Madara Ļaksa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0