Elektroapgādes situācija Rēzeknes novadā uzlabojas, līdz nedēļas beigām elektrības padevi sola atjaunot 99% klientu

Publicēts 11.01.2011

„Ja vēl vakar uz plkst. 20.00 aptuveni 2,5 tūkstošiem klientu Rēzeknes novada teritorijā nebija elektrības, tad šodien situācija ir strauji uzlabojusies – bez elektrības ir vairs tikai 550 klienti,” 11.janvāra rītā informē a/s „Sadales tīkls” valdes loceklis Ainārs Feldmanis. Viņš arī aicina cilvēkus aktīvi zvanīt un pieteikt bojājumus pa tālruni 80200404. „Zvanīt var arī atkārtoti, taču lielākā problēma ir tajā, ka daudzi iedzīvotāji Latvenergo darbiniekiem nav piezvanījuši vispār. Atgādinu, ka strāvas zudumu zemsprieguma elektrolīnijās mēs varam noteikt tikai pēc saņemtajiem zvaniem un situācijas apsekošanas uz vietas,” atzīmē A.Feldmanis.

Šobrīd elektroapgādes atjaunošanas darbos Rēzeknes novada teritorijā strādā 205 cilvēki, tai skaitā arī pašvaldības un kaimiņu novadu brigādes. Uz 11.janvāra plkst. 10.00 strāvas nebija 26 apakšstacijās (vienai apakšstacijai ir pieslēgti 15- 20 klienti). Salīdzinājumam – 10.janvāra vakarā tāda bija 71 apakšstacija.