RTA notika pasākums „Burgers ar zinātnieku”

Publicēts 12.11.2018

8. novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) telpās savdabīga rosība noritēja visas dienas garumā, jo Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) rīkoja informatīvu pasākumu „Burgers ar zinātnieku”.

Pasākuma mērķis – sniegt uzņēmējiem iespēju vairāk uzzināt par to, kādas tēmas pēta zinātnieki, un kādas ir reālās sadarbības iespējas, lai zinātnieki pētītu tos problēmjautājumus, kuri aktuāli tieši biznesa vidē strādājošajiem.

Tehnoloģiju skautu individuālajās konsultācijās piedalījās uzņēmēji, saņemot plašu informācijas klāstu un iedrošinājumu nākotnes darbiem. Savukārt par pozitīvo pieredzi praktiskajā darbībā stāstīja SIA „Technical Textiles” vadītājs Guntars Šults. „Uzņēmums sadarbojas ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju ilgākā laika posmā. Izmantojot akadēmijā pieejamās lāzeriekārtas, mums ir iespēja eksperimentēt un meklēt risinājumus darbībām, kuras nav iespējams veikt ar uzņēmumā esošajām iekārtām,” akcentēja G. Šults.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Projektu pārvaldības un tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta vadītāja Lienīte Litavniece stāstīja par iespējamo atbalstu uzņēmumiem, uzsverot pozitīvos piemērus sadarbībā ar uzņēmējiem, īstenojot „SalesLabs” projektu un RTA zinātniskos grantus.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentiem un mācībspēkiem bija iespēja vairāk uzzināt par iespējas vaučeru programmu, kuru īsteno Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Pasākuma noslēgumā turpinājās cienasts ar burgeriem un sarunas neformālā gaisotnē.

 

Lolita Kivleniece-Kuzņecova,
RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Māra Justa foto

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0