Rēzeknes novada ražotāji bija plaši pārstāvēti izstādē-gadatirgū “Rēzeknes Uzņēmējs”

Publicēts 02.11.2015

30. un 31. oktobrī Rēzeknē norisinās jau par tradīciju kļuvušais gadatirgus-izstāde “Rēzeknes Uzņēmējs”. Starp aptuveni 80 dalībniekiem bija arī vairāk nekā 20 Rēzeknes novada amatnieki, mājražotāji un uzņēmēji, kas šogad pirmoreiz apvienojās zem saukļa “Izlolots Rēzeknes novadā”.

Rēzeknes novadu pārstāvēja Jānis Ļubka ar saviem metālkalumiem, zemnieku saimniecības “Tiptops” īpašnieki Aija un Jānis Kuzminski ar saimnieka izlolotajām elektriskajām ģitārām, krāšņus tamborējumus un adījumus piedāvāja Ruta Rancāne no Lendžu pagasta, apmeklētāji varēja iegādāties iecienītos “Apkalnmāju” ādas izstrādājumus, SIA “Simplewood” bija atveduši ekoloģiski tīrus un bērniem drošus koka konstruktorus, savukārt pie SIA “Baltic Flags” varēja pasūtīt ne vien visdažādākos karogus, bet arī nopirkt patriotiskus suvenīrus. Neiztrūkstoši stendā “Izlolots Rēzeknes novadā” varēja iegādāties arī visdažādākos keramikas izstrādājumus, ko piedāvāja Aiga Dātava no “Podusētas”, Pēteris Gailums, Anatolijs Vituškins un Juris Krompāns.

Plaši pārstāvēta bija arī pārtikas joma, kur varēja nogaršot un gardām pusdienām vai vakariņām nopirkt kūpinātas zivis no ZS “Zvejnieki” saimniekiem Annas un Jāņa Macāniem, medu no zemnieku saimniecības “Lapegles”, zemnieku saimniecības “Ceļtekas” gardos sierus, paipalu olas, gaļas izstrādājumus un citus labumus.

Stendā “Izlolots Rēzeknes novadā” šoreiz varēja ne vien iegādāties Rēzeknes novada uzņēmēju saražoto produkciju, bet arī iepazīties ar interesantākajiem tūrisma piedāvājumiem lieliskām brīvdienām ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka” Lubāna ezera krastā, jaunatklātajā Lūznavas muižā un citās Rēzeknes novada skaistākajās vietās.

Izstādi jau sesto gadu pēc kārtas organizē Rēzeknes Uzņēmēju biedrība, dodot iespēju uzņēmējiem, mājražotājiem un amatniekiem iepazīstināt plašāku sabiedrību ar savu produkciju un pakalpojumiem, veicināt atpazīstamību, stiprināt gan savstarpējo sadarbību, gan arī veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem klientiem.

FOTOGALERIJA

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0