Rēzeknes novadā izvietoti trīspusēji tūrisma informācijas stendi

Publicēts 21.11.2017

Uz Rēzeknes novada robežām autoceļu Daugavpils – Rēzekne – Kārsava, Rēzekne – Viļāni, Rēzekne – Dagda un Rēzekne – Balvi tiešā tuvumā izvietoti trīspusēji tūrisma informācijas stendi.

Pēc VAS ”Latvijas valsts ceļi” darbinieku ieteikuma un vienīgā iespējamā saskaņojuma varianta par stendu izvietošanas vietām tika izvēlēti Valsts autoceļu stāvlaukumi tiešā iepriekš minēto autoceļu tuvumā un viena privāta teritorija.

Uz stendiem izvietotā informācija rada kopēju iespaidu par Rēzeknes novada tūrisma piedāvājumu trīs valodās – latviešu, krievu, angļu. Rēzeknes novada kartē ar atzīmētiem numurētiem punktiem var redzēt apskatāmo tūrisma objektu un tūrisma infrastruktūras atrašanās vietas, kā arī informāciju par sniegtiem pakalpojumiem, kontaktiem un fotogrāfijas. Izvietota informācija par TIC koordinātēm un kontaktiem, novada mājas lapas adrese, qr kods, kā arī informācija par Rēzeknes pilsētas tūrisma objektiem.

Pirms stendu maketu izgatavošanas Rēzeknes novada tūrisma uzņēmēji ar e-pasta starpniecību tika informēti par šādu informācijas izvietošanas iespēju, lai saņemtu viņu  piekrišanu vai noraidījumu par sava uzņēmuma informācijas atrašanos uz šiem stendiem, kā arī publicējamo tekstu.

Stenda izgatavošanas materiāls ir cinkots metāls, kura konstrukcija ir izturīga pret apkārtējo vidi un vēja ietekmi. Stenda kalpošanas materiāls atkarībā no vides agresivitātes (sāls, stiprs vējš utt.) ir aptuveni 10. gadi. Stends nekādā veidā nerada ietekmi uz vidi, jo tā izgatavošanā izmantoti sertificēti videi draudzīgi materiāli. Informācijas izvietošanas tehnoloģijā izmantota metode – virsmas aplīmēšana ar apdrukātām līmplēvēm (izturīga un bojājumu vai informācijas papildināšanas gadījumā iespējams ātri un operatīvi, bez profesionāļu piesaistīšanas atjaunot informatīvo virsmu).

Rēzeknes novada TIC vadītāja Ligita Harčevska

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0