Rēzeknē notiks starptautiskais uzņēmējdarbības forums

Publicēts 19.10.2015
Foto no interneta resursiem

29. oktobrī Rēzeknē norisināsies starptautiskais uzņēmējdarbības forums „Discover Business Opportunities in Latvia – Global Business Forum”, ko rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Rēzeknes pilsētu. Forumā piedalīsies ārvalstu un vietējie eksperti un uzņēmēji, lai dalītos pieredzē, apspriestu biznesa iespējas ārvalstu tirgos, dibinātu kontaktus, kā arī diskutētu par dažādiem uzņēmējdarbības jautājumiem.

Starptautiskā uzņēmējdarbības foruma mērķis ir veicināt Rēzeknes un tās reģiona atpazīstamību ārvalstu uzņēmēju vidū, piesaistot investīcijas un sekmējot ārvalstu uzņēmumu sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem. Foruma laikā tiks pārrunāti vairāki ar uzņēmējdarbību saistīti jautājumi. Paneļdiskusiju galvenās tēmas būs investīciju piesaistes un eksportspējīgas ražošanas attīstības priekšnosacījumi, kā arī aktualitātes un iespējas reģiona attīstībai un starptautiskai biznesa izaugsmei.

Foruma atklāšanā dalībniekus uzrunās ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs un LIAA direktors Andris Ozols.

Biznesa stratēģiju, inovāciju un mārketinga eksperts no Lielbritānijas Pīters Fisks (Peter Fisk) prezentēs stratēģijas uzņēmuma straujai un globālai izaugsmei jaunos sadarbības modeļos. Paneļdiskusijās piedalīsies gan Latvijas uzņēmumu, gan ārvalstu investoru pārstāvji.

Savā uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies dažādu nozaru pārstāvji: Jānis Staris („RSEZ SIA VEREMS”), Gints Jačuks („RSEZ SIS LEAX”), Guntis Piteronoks (SIA „Rēzeknes gaļas kombināts”), Uldis Ālītis (SIA „Sabre invest”), Eds Monē (Ed Mone) („Micpoint”), Nikolajs Pušņakovs (SIA „MS-IDI”), Leks de Jāgers (Lex de Jager) („Van Till advocaten”) un citi.

Papildus foruma dalībniekiem būs iespēja arī tikties ar LIAA ārvalstu pārstāvniecību vadītājiem no Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, Vācijas, Lielbritānijas, Krievijas, Ķīnas, Kazahstānas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Polijas, Itālijas, Francijas, Japānas, Singapūras, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Ukrainas, Lietuvas.

Foruma programma ietvers arī kontaktu dibināšanas iespējas ar pārstāvjiem no ārvalstu un vietējiem uzņēmumiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Rēzeknes pilsētas rīkotais starptautiskais uzņēmējdarbības forums „Global Business Forum” sāksies 2015. gada 29. oktobrī plkst. 11.00. Latgales koncertzālē GORS, Rēzeknē, Pils ielā 4.

30. oktobrī ārvalstu pārstāvjiem notiks tikšanās ar Rēzeknes uzņēmumu, pašvaldības un Rēzeknes Speciālās ekonomiskās zonas pārstāvjiem, vizītes uz potenciālām biznesa teritorijām, kā arī individuālās tikšanās un vizītes uz uzņēmumiem Rēzeknē.

Forumam un individuālajām tikšanām ar LIAA pārstāvniecību darbiniekiem var pieteikties LIAA mājas lapā: www.liaa.gov.lv.

Forums notiks latviešu, angļu un krievu valodā, taču tiks nodrošināts sinhronais tulkojums visās valodās. 

Šis ir jau otrais LIAA rīkotais starptautiskais uzņēmējdarbības forums. Pirmais notika 2014. gadā no 13. līdz 14. novembrim, Liepājā.

Foruma programma

Papildu informācija: LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis: 67039422
Epasts: prese@liaa.gov.lv

image001

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0