Rēzeknē atklās RTA Studiju inovāciju centru un vietējās produkcijas veikalu

Publicēts 13.12.2018

Sekojot strauji mainīgajiem apstākļiem mūsdienās, nepieciešama spēja ātri pielāgoties situācijai darba tirgū, ātri apgūt jaunas iemaņas un spēt pielietot savas iegūtās zināšanas praksē. Tāpēc īsi pirms Ziemassvētkiem, 19. decembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija vērs vaļā Studiju inovāciju centru SalesLabs, kas atradīsies renovētajās telpās Pils ielā 23A, Rēzeknē

SalesLabs virza studijas tuvāk reālajai tirgus situācijai un jaunos speciālistus nodarbina jau studiju kursu ietvaros. Tā ir iespēja strādāt praktiski ar vietējo uzņēmēju biznesa problēmsituāciju risinājumiem. Dodam iespēju studentiem apgūt savas iemaņas praksē un reizē arī atbalstam vietējos Latgales ražotājus.

Praktiskajām zināšanām vajag telpu! Studiju inovāciju centrā SalesLabs atradīsies:

• RTA Pārtikas pārstrādes laboratorija ar gaļas, piena – siera, dārzeņu un vispārīgo produktu pārstrādei nepieciešamajām iekārtām. Te norisināsies pārtikas pārstrādēs studentu praktiskās nodarbības, apmācības, semināri un konsultācijas ēdināšanas uzņēmumiem un pārtikas produktu ražotājiem.

• Vietējās produkcijas veikals, kurā tiks piedāvāta vietējo mājražotāju, lauksaimnieku un amatnieku produkcija. Vēlamies šajā tirdzniecības vietā apvienot Latgales reģionā esošos unikālos produktus, lai šī vieta kalpo kā vizītkarte tam, cik apņēmīgi un radoši cilvēki dzīvo Latgalē un ražo izcilus produktus.

• Studentu koprades telpa – vieta, kur studentiem būs iespēja tikties un grupās strādāt praktiski, īstenojot ne tikai SalesLabs studiju kursos izvirzītos uzdevumus. Tā būs studentu māja ar visām no tā izrietošajām aktivitātēm – vieta tematiskajiem pasākumiem, semināriem, apmācībām, tikšanās reizēm ar uzņēmējiem un nozaru ekspertiem.

Iedzīvināsim jaunās telpas ar mūziku par ko parūpēsies pasākuma īpašais viesis producents, mūziķis Rick Feds un DJ.

Degustēsim vietējos produktus un to kombinācijas jaunās garšās, kā arī varēs vērot šefpavāra meistarklases ēdienu pagatavošanā izmantojot vietējos produktus.

Aicinām studentus, vietējos ražotājus, lauksaimniekus un visus citus interesentus uz RTA Studiju inovāciju centra SalesLabs atklāšanu!

Plašāka informācija:
RTA projektu koordinators Māris Igavens, maris.igavens@gmail.com, 29235941

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0