Rakstnieka Mihaila Naricas memoriālā māja

Publicēts 24.06.2014

Adrese: Deimaņi, Ozolaines pagasts
Telefons: +371 64624808 , +371 29273276
E-pasts: m.naritsa.center@gmail.com
Mājas lapa http://narica.ambrand.lv/
Darba laiks: Iepriekš piesakoties
Ieejas maksa: Ziedojumi

Īss apraksts:

Ekspozīcija stāsta par četrreiz represētā cilvēktiesību aizstāvja, rakstnieka, mākslinieka Mihaila Naricas un viņa līdzgaitnieku dzīvi un darbu, iepazīstina ar politiskajām represijām PSRS un Padomju Latvijā. Jūs varat aplūkot darba kabinetu, viesistabu, kā arī apmeklēt divas izstāžu zāles, kurās apskatāmi Rakstnieka Mihaila Naricas starptautiskā izglītojošā centra organizēto daiļrades konkursu labākie darbi, kā arī citu muzeju izstādes.

Ekskursijas – latviešu, krievu vācu, angļu valodā

M_Naricas_muz_izgl_progr (844 x 633) M_Naricas_maja_muzejs (1156 x 770)

Rakstnieka Naricas memoriālā māja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0